Адвокатське об'єднання "DISPUTES"

судове та позасудове вирішення спорів

+38 (044) 599-08-84

Про нас

Адвокатське об'єднання "DISPUTES" - це юридична компанія, практикою якої є судове та позасудове вирішення спорів, примусове виконання рішень судів, а також захист у кримінальному процесі.

Концентрація тільки на судовій практиці дає нам перевагу перед мульти-практикуючими юридичними компаніями. Так, присвячуючи 100% свого часу судовим засіданням і підготовці до них, ми виробили успішну стратегію і тактику представництва інтересів і захисту в суді, оволоділи психологією суду. Ми здатні більш точно обирати спосіб захисту і прогнозувати очікуваний результат.

Ми пишаємося якістю своєї роботи і високою оцінкою її результатів нашими Клієнтами.

АО "DISPUTES" - це еволюція розвитку приватної практики адвокатів Дмитра Чугуєнко і Ольги Кухаренко, створенню якого передувала судова практика протягом 12 років.

Наша місія - Перемагати для наших Клієнтів!

Нам Довіряють

ТОВ АГРОПРОМ-М
ТОВ
ТОВ
ТОВ
ТОВ 3І
ТОВ
Poland
Crok

Команда DISPUTES

У складі АО "DISPUTES" працюють адвокати:

Дмитро Чугуєнко
Дмитро ЧугуєнкоКеруючий-Засновник, Адвокат Написати листа

Основною практикою Дмитра є господарські спори високої складності і примусове виконання рішень судів, а своїм професійним призначенням він вважає допомагати людям у вирішенні їхніх спорів і перемагати в суді.

Дмитро зарекомендував себе як впевнений судовий адвокат і в цьому йому сприяє більш ніж 9-и річний досвід юридичної практики - від державного виконавця до незалежного адвоката.

Ольга Кухаренко
Ольга КухаренкоПартнер-Засновник, Адвокат Написати листа

Ольга обрала для себе практику цивільного та сімейного права як основний вектор розвитку. Результатом спеціалізації і захопленості нею саме цією категорією спорів є більшість виграних судових спорів, пов'язаних з поділом майна подружжя; стягненням, збільшенням і зменшенням розміру аліментів; визначенням місця проживання дитини та порядку участі в її вихованні батьків; міжнародним викраденням дітей і багатьма іншими.

Ольга також пройшла досить довгий шлях до незалежної адвокатської діяльності та її загальний стаж в області права складає більше 4 років, 3 з яких - це активна судова практика в галузі цивільного та сімейного права.

Відгуки про
DISPUTES

Відгуки про
DISPUTES

Подивитись відгуки, а також залишити свій, можна за допомогою кнопок нижче:

Наші Перемоги

У 2018 році поставлено крапку у дворічній війні Клієнта – Підприємства з монтажу телекомунікаційного обладнання з Оператором стільникового зв’язку – ПрАТ «Телесистеми України» (оператор PeopleNet)...

20 грудня 2018 року страхова компанія сплатила Клієнту додатково 47 676,68 грн. страхового відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок ДТП на підставі Постанови Київського апеляційного суду від 27...

10 січня 2019 року адвокат Дмитро Чугуєнко переконав суддю Солом’янського районного суду міста Києва негайно звільнити з-під варти обвинуваченого у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених...