Дмитро Чугуєнко

Дмитро Чугуєнко
Дмитро ЧугуєнкоКеруючий-Засновник, Адвокат Написати листа

Дмитро є практикуючим юристом з 2009 року.

Обіймав посади в державній виконавчій службі, адвокатському об'єднанні, комерційному банку, органі місцевого самоврядування та сільськогосподарському підприємстві.

Загальний стаж практики в галузі права становить 9 років, із яких 100% становить судова практика і виконання рішень судів.

З 2016 року Дмитро веде самостійну адвокатську практику, еволюційним продовженням якої стало створення адвокатського об'єднання "Disputes" в 2018 році.

Найбільш активно Дмитро практикує в галузі господарського права в частині вирішення спорів про стягнення заборгованості за договорами позики, генпідряду, надання послуг, поставки та іншим. Крім того, він активно практикує в галузі цивільного права (страхові спори (в тому числі пов'язані з ДТП), банківські, податкові, спори про визнання права власності та скасування арештів та інші).

В силу специфіки Кримінальної практики, Дмитро бере в роботу лише поодинокі кримінальні справи, тому ця категорія справ не є пріоритетною для нього в даний момент.

Детальніше про досвід роботи адвоката можна дізнатися із резюме, яке прикріплено під фото.

2004-2009 роки - Навчання в Одеському національному університеті ім. І.І. Мечникова на економіко-правовому факультеті. Спеціалізація - кримінально-правова. По закінченні отриманий диплом спеціаліста за спеціальністю правознавство.

2008 рік - літнє мовне стажування в США.

Дмитро володіє такими мовами: Українська, English, Русский, Française.

Підвищення кваліфікації

Дата проведення заходу

Назва заходу

Тема

28.10.2016 року

Семінар

«Дисциплінарна відповідальність адвоката за порушення Правил адвокатської етики»

17.03.2017 року

Семінар

«Типові помилки адвокатів у господарському процесі»

21.04.2017 року

Семінар

«Діяльність адвоката у суді першої інстанції»

29.07.2017 року

Семінар

Питання сучасного стану захисту прав адвокатів

10.11.2017 року

Конференція

Актуальні питання в розвитку сімейного права

13.12.2017 року

Семінар

1. Медіація як інструмент розширення компетенції адвоката; 2. Медіація у сімейних спорах - переваги для сторін та адвокатів; 3. Врегулювання спору за участю суді в контексті нових змін до процесуальних кодексів.

У вільний від роботи час Дмитро захоплюється подорожами, прогулянками на велосипеді, рафтингом, гірськими лижами і комп'ютерними іграми.